Pleasantville Dean's List

Spring 2016 - Pleasantville Dean's List

FIRST HONORS

Zachary B Allen
Jasheem R Banks
David J Bavagnoli
Matthew R Bishop
Sarah K Blanco
Emma R Bond
Joseph W Burns
Michelle V Cardoso
Miranda E Carlone
Alexandar Dimcevski
Sarelia Dominguez
Robert Fermann
Hernan F Gallego
Jennifer Giacobbe
Renee I Glover
Robert P Hawlik
Josephine E Hoestra
Ardiana Hoxhaj
Angela C Jimenez Maderos
Victor W Jusino
Haley R Kain
Matthew M Lancia
Amari S Lawrence
Michael Loffa
Abigail Longo Mercado
Luis D Lopez
Christopher M Marino
Mohammad N Masoud
Desmond B Mensah
Dylan N Mouzakes
Brittani C Muller
Christopher M Nocket
Tiffany J Ocampo
Takashi D Okamoto
Artur Pepaj
Paige J Predmore
Karen J Reitan
Luiz Ribeiro Filho
Anthony J Riccio
Luciana Romani
Surina K Sandhu
Gregory D Sellazzo
Marcus J Solomon
Emily A Stefanik
William P Stewart
Alec F Struver
Scott L Tornatore
Stephanie A Trombetta
Brianna K Troy
Amanda R Tsaktsirlis
William Ulaneck Dunn
Sharon J Veliyathu
Enrico M Villa
James D Vitale
Brian M Wallace
Morgan T Ward
Brittney Young
SECOND HONORS

Anthony M Abbondanza
Kristen M Acevedo
Caterina A Amedeo
Sara J Anastasi
Daniel R Anerella
Michelle L Antonio
Susan A Aracena
Nicholas R Arciszewski
Keneth J Arias Chacon
Michael G Astarita
Patrick J Baker
Alyssa R Barbuti
Wyatt E Barfoot
Teddy K Beadle
Christopher J Beato
Aaron C Berube
Maria G Bueti
Anthony J Casola
Paula I Castelblanco
Brianna Celaj
Robert J Chamberlain
Rami B Chaura
Joseph E Chiarulli
Kathryn Ciancio
Brittany M Cogan
Ryan M Conklin
Kevin G Crespo
Elijio Cruz
Garrett L De Lotto
Andrew Dibullo
Emily R DiPaterio
Camille A Dottore
Donald O Dudley
William N Eng
Casey A Ferreira
Daniel V Galarza
Maria V Galatas
Samantha R Geesin
Meredith S Giffone
Victoria M Grieco
Hope A Harrington
Charles W Heady
Angela M Himmelberg
John Gerald Hubbard
Riley P Iafrate
Rosalina S Joseph
Jane M Kasparian
Lianna Khader
Adrianna Lawrence
Sydney A Lecker
Graham M Leigh
Katie Scarlett Loughlin
Douglas MacEwan
Scott C Magnotta
Bakhoya Mangoli
Arianna D Mastrandrea
Ryan J Mihalkovitz
Katrina M Mikitish
Elizabeth K Molloy
Alberto Monges
Jesenia A Munoz
Jonathan Nasrallah
Damian P Nguyen
Erin N Paretti
Marc G Pasquale
Josuel A Paulino
John J Phelan
Tessy R Punnose
Christina R Randazzo
Dakota A Richardson
Joshua A Romine
Lauren M Ronge
John Sabino
John E Salamone
Joseph M Scaperrotta
Alejandra Schettini
Zachary B Schwartz
Corinna L Sciarappa
Breanna K Sgro
Kaitlyn M Siriano
Daniel R Smith
Malakhi A Smith
Bianca Springer
Stefanie M Svoboda
Joseph D Tages
Maria C Tan
Daniel Tapia
Andrew D Temkin
Allan Uy
Marc A Valentin
Quirine L Van Der Meijs
Yusuf Williams
Nelson S Wymbs
Kevin Zhang
Serena R Zicca
\
THIRD HONORS

Hamed A Alharbi
Mickey M Azirov
Emily M Baranowski
Vincent G Barbetto
Besan Bashjawish
Samantha Becker Weidman
Robert E Beshlian
Jacqueline V Boccia
Tiffany M Brewer
Anna Marie Bulfamante
Christopher Camaj
Brandon Caridi
Noreen Carlin
Diego A Caro
Binghao Chen
Nicole M Clark
Maricela Cobos Moran
Alexandria N Connor
Gerard J Conticchio
Ashley M Crane
Vincent D'Addona
Nicole M Dillon
Antonio E Dimaggio
Michael J Dipietro
Michael C Dorio
Adriana C Dragan
Emanuel Dubois
Solange G Escobar
Matthew N Ferrara
Kiana Fotovat Ahmadi
Nikolas W Fountis
Talita L Gil
Evan T Gordinier
Nicole E Grieco
Cheyenne R Haviland
Samantha M Henry
Samantha K Heslin
Jelisa R Isaac
Ethan Kravitz
Kyle J Kristiansen
John M Kukura
Matthew B Kurdewan
Casimir Leveille
Ashley N Lew
Luis Lleshi
Fleur V Louisy
Alexandra J Maitland-Ward
Jadiel David Martin
Luke T McLaughlin
Baslel Mekete
Sydney J Nigro
Chukwuemeka K Njoku-Obi
Ramon Nunez
Daniel J O'Brien
Kathleen E O'Neill
Andrew R Ortiz
Evan Orzolek
Courtney E Pabst
Antonio Palanza Jr.
Hayley E Pascoal
Kellyanne Perez-Vera
Matthew N Pertesis
Alexander Pia
Robert E Planter
Nicholas J Poulimas
Amer F Qawasmi
Dana N Radin
Aly M Rafeh
Kenneth J Reilly
Bryan P Rivers
Allison M Rogers
Endrit Rraci
Robert L Ruggiero
Sabrina R Ruggiero
Michael V Salmonese
Michael J Scalia
Rebecca Sewkarran
Mark Shkreli
Briana L Siaca
Johnna R Squitieri
Colby C Stover
Fethiye E Ulutas
Sarah F Vindigni
Maria S Vitiello
Raevin A Walters
Daniel R Widas
Mercedez S Williams